Predaj, 6i poschodový rodinný dom 677m2 pozemok Dražovce - Nitra

Ponúkame Vám na predaj 6 izbový poschodový rodinný dom v obci Dražovce mestská časť Nitry na pozemku 677m2.

 

Cena: 189.990 €

Popis nehnuteľnosti

Dom sa nachádza vzdušnou čiarou 50m od Dražovského kostola Michala archanjela, je na svahovitom pozemku s výhľadom na obec a Nitru.

* 2007 kompletná rekonštrukcia + prístavba

* časť domu nepálená tehla 50tka, novovybudovaná časť ypor, krytina mediteran

* dispozícia - prízemie: vstupná hala, detská izba, kuchyňa s obývačkou, šatník (plnohodnotná izba), kúpeľňa s wc, spálňa so vstupom do zimnej záhrady, kotolňa s dielňou

poschodie: 2 samostatné izby, kúpeľňa s wc, vstup na povalu

* parkovacie miesta vo dvore aj pred domom

* altánok s grilovacím krbom, pivnica vsadená do svahu,  okrasná skalka

* pripojený na mestskú vodu, elektrinu, žumpa 17m3 (kanalizačná prípojka pred domom)

* vykurovanie ústredným kúrením – drevosplynujúci kotol

* celkové mesačné náklady 215€ vrátane TV a internetu

* predáva sa čiastočne zariadený

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja tohto krásneho rodinného domu zaujala. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792. 

Hľadáte niečo iné?

V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými?

Videoprehliadka

Fotogaléria

Ing. Stanislav Dovičič

Obchod mi učaroval od malička kedy som si uvedomil že to je to, čo ma napĺňa, baví a to čomu sa chcem venovať. Prvý impulz som dostal pri ornej pôde ktorá ma vždy fascinovala a kde som na vlastnej koži zistil ako to reálne pri predaji a kúpe nehnuteľností vlastne je. Kupovali sme poľnohospodársku techniku zo zahraničia a predávali ju na Slovensku. Pri tejto činnosti som získal obchodné zručnosti vyjednávania ktoré pri predaji a kúpe sú na nezaplatenie. Ďalšie skúsenosti a prehľad som získal vo finančnom sektore, kde som sa dôkladne oboznámil s možnosťami financnovania a poistenia v jednotlivých inštitúciach na našom trhu. Najlepšia skúsenosť je vlastná skúsenosť a preto som všetky získané zručnosti využil vo svoj prospech.

Dôvera je pre každé podnikanie prevádzkový kapitál, bez ktorého sa žiadne dielo nepodarí.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ing. Stanislav Dovičič

Kontaktný formulár