Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Pozemok pri Vachalkovom rybníku Stupava

Ak hľadáte tiché a pokojné bývanie v blízkosti Bratislavy, do ktorej sa dostanete autom za 20 minút tak ste správne.

 

Cena pozemku je 120€/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pozemok pri Vachalkovom rybníku v meste Stupava, okres Malacky vo veľkorysej výmere 5683 m2. Pozemok je v budúcnosti určený k výstavbe a je v tesnej blízkosti projektu Habánky https://www.habanky.sk/

Tento rovinatý pozemok sa rozprestiera v tichej, pokojnej rekreačnej lokalite na okraji mesta Stupava, kde je dostupná kompletná občianska vybavenosť. Pozemok sa nachádza v blízkosti lesa, obklopený prírodou a predstavuje tak ideálne miesto pre aktívny rodinný život v blízkosti hlavného mesta. Veríme, že oceníte aj cyklotrasu, ktorá sa nachádza v blízkosti pozemku a turistické chodníky v okolitej prírode.

K pozemku vedie prístupová cesta a je možné ho rozdeliť. Pozemok je momentálne dostupný bez napojenia na vodu, elektriku a plyn, v budúcnosti  je však plánovaná výstavba a zasieťovanie. 

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja  pozemkov oslovila. Ak hľadáte tiché a pokojné bývanie v blízkosti Bratislavy, do ktorej sa dostanete autom za 20 minút, neváhajte sa na nás obrátiť. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792.

Hľadáte niečo iné?

V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými? :)

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF