Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom Alekšince

Vitajte na stránke rodinného domu v Alekšinciach!

Pohodlne sa usaďte a pozrite si videoprehliadku a foto domu.

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Rodinný dom v Alekšinciach pri Nitre, ktorý splní Vaše sny o bývaní

Lokalita

Vítame Vás v modernom rodinnom dome v Alekšinciach pri Nitre, ktoré ponúkajú kompletnú občiansku vybavenosť vrátane materskej a základnej školy.

Rodinný dom s krásnym výhľadom na obec Alekšince s pozemkom 580 m2 a vlastnou garážou s rozlohou 25 m2 ponúka ideálne miesto pre Vaše rodinné bývanie v perfektnej dostupnosti miest Nitra a Hlohovec, do centra ktorých sa dostanete do 15 minút, z obce je zabezpečené vlakové aj autobusové spojenie.

                                                                 Technický stav                                                                            

Dom bol skolaudovaný v roku 2012 a je vo veľmi dobrom technickom stave. Je napojený na verejný rozvod vody, plynu a elektriny a odkanalizovaný do žumpy s objemom 15 m3, pričom prípojka kanalizácie je umiestnená na pozemku. Strecha domu je sedlová, dom je zateplený 10 cm polystyrénom. Energetický certifikát B. Vykurovanie domu je plynové, v kuchyni oceníte príjemné podlahové vykurovanie. Pri štvorčlennej rodine predstavujú mesačné náklady 110 €.

Dispozícia domu

Rodinný dom je jednopodlažný so zastavanou plochou 114,57 m2, disponuje tromi obytnými miestnosťami. Orientácia obytných miestností je prevažne na JV a SV.

Pri vstupe do domu prejdete cez priestrannú vstupnú chodbu, v ktorej je dostatok úložného priestoru na sezónne oblečenie a topánky. Popri kúpeľni s vaňou vstúpite do priestrannej a svetlej obývacej izby spojenej s jedálňou, ktorá poskytuje skvelý priestor na Vaše rodinné zázemie, rodinné návštevy a chvíle domácej pohody.

Z jedálne vstúpite do kuchyne, ktorá prekvapí veľkorysou kuchynskou linkou s dĺžkou až 6.7 m s ostrovčekom v svetlom dekore a kameninovým drezom. Kuchyňa je vybavená indukčnou varnou doskou, digestorom, vstavanou elektrickou rúrou a umývačkou riadu. K dispozícii je aj praktická komora na potraviny. Rodinné návštevy a grilovanie pri dome si užijete na vlastnej terase, na ktorú vstupujete z kuchyne aj z obývacej izby.

V dome sa tiež nachádza priestranná spálňa, v ktorej je dostatok priestoru na manželskú posteľ s pohodlným priestorom na prechádzanie, veľkú šatníkovú skriňu aj posedenie. Samozrejmosťou je aj detská izba, v ktorej je priestor aj na dve detské postele.

Interiér domu pôsobí veľmi príjemne, priestranne a vzdušne. Dom sa predáva čiastočne zariadený. Podlahy v dome sú laminátové v kombinácii so svetlou dlažbou, ktorá opticky priestor krásne presvetľuje. V dome sú plastové okná bielej farby a interiérové dvere v tmavom dekore. 

Viac info o obci na: https://www.aleksince.sk/

 

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja tohto krásneho rodinného domu zaujala. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792

 

Hľadáte niečo iné?

V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými? :)

Videoprehliadka

Pôdorys

podorys_aleksince

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF