Ďakujem pánovi Dovičičovi za bezproblémovú kúpu nehnutelosti a expresné vybavenie všetkých vecí. Odporúčam tohto pána každému :)
Cez pána Dovičiča sme kupovali dom. Jeho práca bola odvedená výborne, nemali sme starosti všetko riešil za nás a o všetkom informoval. Má ľudský prístup a seriozne jednanie. Čo povedal to platilo a s tým sme sa u iných makléroch moc nestretli. Dakujeme
Super práca, všetko vybavil k mojej spokojnosti o všetkom informoval, bol by z neho aj dobrý mediátor.
Príjemný, komunikatívny, promptný a znalý. Za mňa velké plus
Výborný prístup, seriozne jednanie a vyjednanie ceny. Brat bude predávať pozemok určite sa ozvem
Predávala som byt 3 mesiace zo šiestimi realitkami bez úspechu. Známy mi odporučil p Dovičiča ktorý to predal do mesiaca a sám to bola jeho podmienka. Urobila som dobre že som to zverila do jeho rúk.
Vrelo odporúčam, vie čo má robiť a je v tom dobrý.
Chcem pochváliť prácu a kvalitu služieb ktoré ste nám dali. Bez Vás by sme to nezvládli no s vašou pomocou sme predali a ani nevieme ako :)
Dakujem za predaj, všetko prebehlo úspešne tak ako sme naplánovali. Určite odporúčam
Že predám dom som vedel ale že za neho dostanem o 3tis viac tak to ma dostalo. Záujemcov chodilo neúrekom a manažment aký tomu tento realiťák dal bol na nezaplatenie. Každú obhliadku spravil tak, že z nej vyťažil maximum a každého záujemcu doslova vyspovedal a výsledok? To bola dražba v priamom prenose. Pánu Dovičičovi patrí veľký obdiv chcel by som mať jeho nervy. Dakujem za všetko!
Veľmi si vážim váš záujem a ochotu pomôcť pri predaji nášho bytu. Nestretla som sa s tak ľudským prístupom k predaju. Ste šikovný v tom čo robíte a ja Vám chcem aj týmto poďakovať za predaj a všetko čo ste pre nás spravili. Určite Vaše služby pochválim aj našim známym.
Chcem Vám poďakovať za pomoc pri predaji môjho domu, neverila by som ako krásne sa dá spraviť homestaging a foto s 3D prehliadkou až mi ho bolo ľúto predať. Určite Vás budem len a len odporúčať
Po mojich zlých skúsenostiach s realitkami a maklérmi ma p. Dovičič veľmi milo prekvapil. Už pri telefonáte sme si sadli a predaj domu a následná kúpa bytu na prenájom dopadla na výbornú. Keď človeka niečo baví je to vidieť a p. Dovičič je toho príkladom. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu.
Vždy dobre naladený realiťák ktorý vie robiť zázraky na počkanie a to doslovne. Od nášho prvého stretnutia po dobu kým mi kupujúci pripísali peniaze na účet prešlo 11 dní. Povedal som, že mám max 3 týždne na predaj a neveril som že to zvládne. Ešte raz ďakujem za výbornú prácu.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie