Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj, 4izbový rodinný dom Krakovany, okr. Piešťany

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý stojí na pozemku s rozlohou 668 m2

 

 

Popis nehnuteľnosti

Charakteristika nehnuteľnosti:

 • Stavba: tehlová s použitím pálených tehál
 • Strecha: plechová
 • Okná: drevené eurookná.
 • Kúrenie: plynový kondenzačný kotol, ktorý bol vymenený pred 2 rokmi. Komín nanovo vyvložkovaný
 • Voda: obecná + studňa
 • Odpad: žumpa s trativodom, kanalizačná prípojka v riešení obcou
 • Energetické náklady: celkové náklady cca 180€/ mesiac
 • Pozemok: disponuje závlahovým systémom a je kompletne oplotený
 • Pripojenia: elektrika (380 V), plyn, kanalizácia pred domom (neboli pripojené), internet cez káblovku
 • Dvor: čiastočne prekrytý s množstvom krytého odkladacieho priestoru, betónová garáž, miestnosť napr. na dielňu...
 • Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát

Tento dom ponúka pohodlné bývanie v tichej lokalite s možnosťou využitia rekreačného pozemku. Ideálny pre rodinu hľadajúcu priestor a súkromie. Nezariadené izby dávajú novému majiteľovi priestor na realizáciu svojich predstáv.

Predávajúci si vyhradzuje právo vybrať si záujemcu na základe kritérií, ktoré si vyberie.

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja tejto nehnuteľnosti zaujala. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792. 

Hľadáte niečo iné?

V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými?

 

Videoprehliadka

Ing. Stanislav Dovičič

Obchod mi učaroval od malička kedy som si uvedomil že to je to, čo ma napĺňa, baví a to čomu sa chcem venovať. Prvý impulz som dostal pri ornej pôde ktorá ma vždy fascinovala a kde som na vlastnej koži zistil ako to reálne pri predaji a kúpe nehnuteľností vlastne je. Kupovali sme poľnohospodársku techniku zo zahraničia a predávali ju na Slovensku. Pri tejto činnosti som získal obchodné zručnosti vyjednávania ktoré pri predaji a kúpe sú na nezaplatenie. Ďalšie skúsenosti a prehľad som získal vo finančnom sektore, kde som sa dôkladne oboznámil s možnosťami financnovania a poistenia v jednotlivých inštitúciach na našom trhu. Najlepšia skúsenosť je vlastná skúsenosť a preto som všetky získané zručnosti využil vo svoj prospech.

Dôvera je pre každé podnikanie prevádzkový kapitál, bez ktorého sa žiadne dielo nepodarí.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ing. Stanislav Dovičič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF