Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj, 5i rodinný dom s bazénom 1650m2 Dolné Otrokovce, okr. Hlohovec

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Dolné Otrokovce situovaný v kľudnej lokalite na kraji obce s pozemkom o výmere 1650m2.

 

Popis nehnuteľnosti

K domu prislúcha prístrešok na parkovanie áut, altánok, vyhrievaný bazén a klenbová pivnička.

Dom je možné využívať aj ako 2 samostatné bytové jednotky s vlastnými vstupmi a sociálnymi zariadeniami.

DISPOZÍCIA:

* 1časť: vstupná chodba, 3 nepriechodné samostatné izby, priechodná kuchyňa, kúpelňa s wc

* 2časť: potrebná rekonštrukcia – vstupná chodba, 1 izba, 1 priechodná izba, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC spojené s technickou miestnosťou a vstupom na pochôdznu povalu.

* obe časti sú momentálne oddelené šatníkovou stenou

* vykurovaná garáž / dielňa

VYBAVENIE:

* prístrešok na parkovanie 2 áut

* altánok

* vyhrievaný bazén, protiprúd, slaná voda

* klenbová pivnička

* predná časť zámková dlažba, zadná časť zelená plocha a záhrada

* dekoračné osvetlenie pozemku

INŽINIERSKE SIETE:

* obecná voda, ČOV, plyn, elektrina 220/380, internet

STAVBA:

* materiál stavby pálená tehla, krytina Bramac, plastové okná, zateplenie

VYKUROVANIE:

* plynový kotol, krb

MESAČNÉ NÁKLADY:

* 180€

OKOLIE NEHNUTEĽNOSTI:

* okolie vysadené okrasnými drevinami s celoročnou zeleňou

Dom je vhodný na celoročné tak aj rekreačné bývanie vďaka svojej polohe a okolitému prostrediu. Dobrá dostupnosť do okolitých miest Hlohovec, Pieštany, Nitra, Topoľčany  a Trnava do 30 min autom.

Predávajúci si vyhradzuje právo vybrať si záujemcu na základe kritérií, ktoré si vyberie.

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja tohto bytu zaujala. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792. 

Hľadáte niečo iné?

V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými?

Videoprehliadka

Pôdorys

podorys

Ing. Stanislav Dovičič

Obchod mi učaroval od malička kedy som si uvedomil že to je to, čo ma napĺňa, baví a to čomu sa chcem venovať. Prvý impulz som dostal pri ornej pôde ktorá ma vždy fascinovala a kde som na vlastnej koži zistil ako to reálne pri predaji a kúpe nehnuteľností vlastne je. Kupovali sme poľnohospodársku techniku zo zahraničia a predávali ju na Slovensku. Pri tejto činnosti som získal obchodné zručnosti vyjednávania ktoré pri predaji a kúpe sú na nezaplatenie. Ďalšie skúsenosti a prehľad som získal vo finančnom sektore, kde som sa dôkladne oboznámil s možnosťami financnovania a poistenia v jednotlivých inštitúciach na našom trhu. Najlepšia skúsenosť je vlastná skúsenosť a preto som všetky získané zručnosti využil vo svoj prospech.

Dôvera je pre každé podnikanie prevádzkový kapitál, bez ktorého sa žiadne dielo nepodarí.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ing. Stanislav Dovičič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF