Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj, novostavba rodinného domu v Rajke - Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú tehlovú novostavbu rodinného domu v prihraničnej obci Rajka s diaľničným napojením na Rakúsko, Slovensko a Maďarsko.

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

Dom je postavený  na pozemku 438m2 v roku 2018.

Obytná  plocha 88,67m2. Pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou, 3 samostatných izieb, komory, samostatného WC, kúpeľne a terasy (+16,56m2).

* plynové podlahové kúrenie

* celkové mesačné náklady 100€/ mesiac.

* obecný vodovod, plyn, kanalizácia, elektrina, vlastná studňa

* nová kuchynská linka, klimatizácia, vstavané skrine, elektrická brána

* na povale úložný priestor

* kompletne oplotený a upravený pozemok, parkovacie miesta pred domom a na pozemku vydláždené zámkovou dlažbou

* predzáhradka – predpríprava na voliéry pre psov

* výsadba ovocných stromov každého druhu a miesto pre pestovanie zeleniny

Energetický certifikát A.

OKOLIE: Sústava Dunajských ramien ponúka možnosti rekreačného využitia a rybolovu. Jedná sa o tichú lokalitu obývanú vo väčšej miere Slovákmi.

Viac info o obci: https://www.rajka.info/sk/rajka-obec/rajka

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja tohto krásneho rodinného domu zaujala. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792.

Hľadáte niečo iné?

V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými? :)

Videoprehliadka

Pôdorys

podorys_copy

Ing. Stanislav Dovičič

Obchod mi učaroval od malička kedy som si uvedomil že to je to, čo ma napĺňa, baví a to čomu sa chcem venovať. Prvý impulz som dostal pri ornej pôde ktorá ma vždy fascinovala a kde som na vlastnej koži zistil ako to reálne pri predaji a kúpe nehnuteľností vlastne je. Kupovali sme poľnohospodársku techniku zo zahraničia a predávali ju na Slovensku. Pri tejto činnosti som získal obchodné zručnosti vyjednávania ktoré pri predaji a kúpe sú na nezaplatenie. Ďalšie skúsenosti a prehľad som získal vo finančnom sektore, kde som sa dôkladne oboznámil s možnosťami financnovania a poistenia v jednotlivých inštitúciach na našom trhu. Najlepšia skúsenosť je vlastná skúsenosť a preto som všetky získané zručnosti využil vo svoj prospech.

Dôvera je pre každé podnikanie prevádzkový kapitál, bez ktorého sa žiadne dielo nepodarí.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ing. Stanislav Dovičič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF