Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj, stavebný pozemok Stupava

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v katastrálnom území Mást v meste Stupava, okres Malacky s rozlohou  3247 m2.

 

Cena pozemku 180€/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v katastrálnom území Mást v meste Stupava, okres Malacky s rozlohou  3247 m2. Pozemky sú určené k výstavbe rodinných domov.

Tieto rovinaté stavebné pozemky sa rozprestierajú v atraktívnej lokalite na okraji mesta Stupava, kde je dostupná kompletná občianska vybavenosť. Pozemky sú  obklopené prírodou a predstavujú tak ideálne miesto pre aktívny rodinný život v blízkosti hlavného mesta s pestrým voľnočasovým vyžitím.

K pozemkom vedie prístupová cesta a je možné ich rozdeliť. Pozemky sú momentálne dostupné bez napojenia na vodu, elektriku a plyn, v budúcnosti  je však plánovaná výstavba a zasieťovanie. 

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja stavebných pozemkov oslovila. Ak hľadáte tiché a pokojné bývanie v blízkosti Bratislavy, do ktorej sa dostanete autom za 15 minút, neváhajte sa na nás obrátiť. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792.

Hľadáte niečo iné?

V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými? :)

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF