Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj, novostavba 4i rodinný dom Pata, okr. Galanta

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú murovanú novostavbu rodinného domu v obci Pata na pozemku 571m2 -  HOLODOM s výbornou dostupnosťou na R1 Trnava Nitra.

 

Cena: 197.990€

Popis nehnuteľnosti

Tento 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 100 m2 je ideálna voľba pre náročnú rodinu.

Dispozičné riešenie: vstupná predsieň, chodba, obývacia izba s kuchyňou (špajzou a vstupom na terasu), 3 samostatné izby, kúpeľňa s WC, technická miestnosť s WC.   

Vyhotovenie domu Holodom:

*  murovaná stavba z materiálu Porfix 30 so sedlovou strechou s valbami a krytinou Bramac

* zateplenie 12 cm polystyrénom a stropnou izoláciou Nobasil 30

* vykurovanie plynovým kotlom, podlahové kúrenie, v obývacej izbe krb

* energetický certifikát A1

* osadená a zamurovaná konštrukcia Geberit, predpríprava na vaňu (rozvody vody a odpadu)

* zásuvky, vypínače, predpríprava na alarm

* vybetónovaná terasa

* plastové okná s izolačným trojsklom, vchodové dvere

* sadrové omietky bielej farby

* betónová prístupová cesta, rovinatý pozemok

* napojenie na obecnú vodu, elektrina, plyn, žumpa 12 m3

* všetky prvky, realizáciu a materiály je možné po vzájomnej dohode meniť a dokončiť podľa Vašich predstáv

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja tejto krásnej novostavby zaujala. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792. 

Hľadáte niečo iné?

V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými?

Videoprehliadka

Fotogaléria

Ing. Stanislav Dovičič

Obchod mi učaroval od malička kedy som si uvedomil že to je to, čo ma napĺňa, baví a to čomu sa chcem venovať. Prvý impulz som dostal pri ornej pôde ktorá ma vždy fascinovala a kde som na vlastnej koži zistil ako to reálne pri predaji a kúpe nehnuteľností vlastne je. Kupovali sme poľnohospodársku techniku zo zahraničia a predávali ju na Slovensku. Pri tejto činnosti som získal obchodné zručnosti vyjednávania ktoré pri predaji a kúpe sú na nezaplatenie. Ďalšie skúsenosti a prehľad som získal vo finančnom sektore, kde som sa dôkladne oboznámil s možnosťami financnovania a poistenia v jednotlivých inštitúciach na našom trhu. Najlepšia skúsenosť je vlastná skúsenosť a preto som všetky získané zručnosti využil vo svoj prospech.

Dôvera je pre každé podnikanie prevádzkový kapitál, bez ktorého sa žiadne dielo nepodarí.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ing. Stanislav Dovičič

Kontaktný formulár