Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj, 7i rodinný dom 1261m2 pozemok Dolné Orešany, okr. Trnava

Ponúkame Vám na predaj 7- izbový rodinný dom, ktorý svojou veľkorysou dispozíciou a pozemkom o výmere 1261m2 zaujme každú veľkú rodinu!

 

 

Popis nehnuteľnosti

Podlahová plocha domu bez garáže a balkóna je 246,5m2 (garáž 44,04m2 a balkón 10m2)

* stavba kolaudovaná v r. 2006, začiatok výstavby r. 2004

* materiál stavby: porotherm 440, krytina bramac, zateplenie strechy minerálna vlna 180, okná Salamander, strešné okná Fakro, zateplenie polystyrén (čelná – severná strana 10cm, ostatné 5cm)

* vykurovanie: plynový kotol 2 zónový, v obývacej izbe krb s prieduchmi, po celom dome kombinácia podlahového vykurovania (izby) a radiátorov (chodba, garáž), kúpeľne kombinované podlahovka a radiátory

* ohrev vody: plyn. 150L bojler, v lete solárny ohrev vody

* 7 obytných izieb, kuchyňa, 2x kúpeľna, špajza, šatník, skladové priestory, garáž

*  Mesačné náklady: 270€ (100€ elektrina, 150€ plyn, 20€ voda)

* el. brána vstupná, el. garážová brána, alarm, videovrátnik, závlahy na pozemku, altánok, terasa

* IS: obecná voda (zmäkčovač vody), elektrina, plyn, ČOV, kanalizačná prípojka pred domom

* pozemok rovinatý, kompletne oplotený

* parkovacie miesta v garáži aj pred domom

* predáva sa čiastočne zariadený

* nehnuteľnosť nemá energetický certifikát

 

Predávajúci si vyhradzuje právo vybrať si záujemcu na základe kritérií, ktoré si vyberie.

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja tejto nehnuteľnosti zaujala. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792. 

Hľadáte niečo iné?

V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými?

Videoprehliadka

Pôdorys

1679672958547 1679672958552

Ing. Stanislav Dovičič

Obchod mi učaroval od malička kedy som si uvedomil že to je to, čo ma napĺňa, baví a to čomu sa chcem venovať. Prvý impulz som dostal pri ornej pôde ktorá ma vždy fascinovala a kde som na vlastnej koži zistil ako to reálne pri predaji a kúpe nehnuteľností vlastne je. Kupovali sme poľnohospodársku techniku zo zahraničia a predávali ju na Slovensku. Pri tejto činnosti som získal obchodné zručnosti vyjednávania ktoré pri predaji a kúpe sú na nezaplatenie. Ďalšie skúsenosti a prehľad som získal vo finančnom sektore, kde som sa dôkladne oboznámil s možnosťami financnovania a poistenia v jednotlivých inštitúciach na našom trhu. Najlepšia skúsenosť je vlastná skúsenosť a preto som všetky získané zručnosti využil vo svoj prospech.

Dôvera je pre každé podnikanie prevádzkový kapitál, bez ktorého sa žiadne dielo nepodarí.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ing. Stanislav Dovičič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF