Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Pozemok Alekšince 600m2

Máte jasnú predstavu ako by mal vyzerať Váš nový domov? Tak potom chýba už len miesto kde to viete zrealizovať a s tým Vám pomôžeme.

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 stavebné pozemky v obci Alekšince s vynikajúcou dostupnosťou do mesta Nitra a Hlohovec len 15 minút autom.

Každý pozemok je o výmere 600m2 so šírkou 15m a dĺžkou 40m.

* pozemok prevažne rovinatý ( v zadnej časti mierne svahovitý)

* IS  pred pozemkom – elektrina, obecná voda, plyn

* do budúcna plánovaná kanalizácia aj na tejto ulici (vedľajšia ulica už kanalizáciu má)

* čiastočne oplotený

* možnosť kúpiť aj oba pozemky spolu – 1.200m2, šírka 30m, dĺžka 40m

Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť vrátane základnej a materskej školy. Z obce je zabezpečené autobusové a vlakové spojenie.

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja týchto pozemkov zaujala. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792.

Videoprehliadka

Ing. Stanislav Dovičič

Obchod mi učaroval od malička kedy som si uvedomil že to je to, čo ma napĺňa, baví a to čomu sa chcem venovať. Prvý impulz som dostal pri ornej pôde ktorá ma vždy fascinovala a kde som na vlastnej koži zistil ako to reálne pri predaji a kúpe nehnuteľností vlastne je. Kupovali sme poľnohospodársku techniku zo zahraničia a predávali ju na Slovensku. Pri tejto činnosti som získal obchodné zručnosti vyjednávania ktoré pri predaji a kúpe sú na nezaplatenie. Ďalšie skúsenosti a prehľad som získal vo finančnom sektore, kde som sa dôkladne oboznámil s možnosťami financnovania a poistenia v jednotlivých inštitúciach na našom trhu. Najlepšia skúsenosť je vlastná skúsenosť a preto som všetky získané zručnosti využil vo svoj prospech.

Dôvera je pre každé podnikanie prevádzkový kapitál, bez ktorého sa žiadne dielo nepodarí.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ing. Stanislav Dovičič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF