Predaj, pozemky Alekšince 578 a 577m2, okr. Nitra 41.990€

Máte jasnú predstavu ako by mal vyzerať Váš nový domov? Tak potom chýba už len miesto kde to viete zrealizovať a s tým Vám pomôžeme.

Ponúkame Vám na predaj 2 stavebné pozemky v obci Alekšince s vynikajúcou dostupnosťou do mesta Nitra a Hlohovec len 15 minút autom.

 

Cena: 41.990€ za pozemok

Popis nehnuteľnosti

Pozemky sú rovinaté o výmere 577 a 578m2. Kúpou pozemku majiteľ získava aj podiel na prístupovej ceste vo výške 1/3.

* rozmery pozemku 577m2 (modrý) – šírka 13m dĺžka 44m

* rozmery pozemku 578m2 (zelený) – šírka 17m dĺžka 33m

* pre prístup bude vybudovaná spevnená prístupová cesta so šírkou 4m

* Inžinierske siete - elektrina, voda, plyn v dosahu (cca 80m)

*  pozemok čiastočne oplotený

* nachádza sa v tichej a okrajovej časti obce

* možnosť kúpiť aj oba pozemky spolu

Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť vrátane základnej a materskej školy. Z obce je zabezpečené autobusové a vlakové spojenie.

 

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja tohto pozemku zaujala. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára, alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792. 

Hľadáte niečo iné?

V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými?

Videoprehliadka

Fotogaléria

Ing. Stanislav Dovičič

Obchod mi učaroval od malička kedy som si uvedomil že to je to, čo ma napĺňa, baví a to čomu sa chcem venovať. Prvý impulz som dostal pri ornej pôde ktorá ma vždy fascinovala a kde som na vlastnej koži zistil ako to reálne pri predaji a kúpe nehnuteľností vlastne je. Kupovali sme poľnohospodársku techniku zo zahraničia a predávali ju na Slovensku. Pri tejto činnosti som získal obchodné zručnosti vyjednávania ktoré pri predaji a kúpe sú na nezaplatenie. Ďalšie skúsenosti a prehľad som získal vo finančnom sektore, kde som sa dôkladne oboznámil s možnosťami financnovania a poistenia v jednotlivých inštitúciach na našom trhu. Najlepšia skúsenosť je vlastná skúsenosť a preto som všetky získané zručnosti využil vo svoj prospech.

Dôvera je pre každé podnikanie prevádzkový kapitál, bez ktorého sa žiadne dielo nepodarí.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ing. Stanislav Dovičič

Kontaktný formulár